امکان دریافت تخفیف برای هتل در بغداد تا 30 درصد

مطابق هماهنگیهای بعمل آمده با هتل منصور بغداد (توضیحات ذیل) این دفتر امکان دریافت 20 تا 30 درصد تخفیف با معرفی نامه کتبی را دارا میباشد.

فلذا اعضای اتاقهای بازرگانی، تجار، مشارکت کنندگان در نمایشگاهها و هیاتهای تجاری و بازاریابان و مسافران به بغداد میتوانند، اطلاعات افراد را از طریق وایبر یا تماس به شماره 009647700055151 اطلاع دهند.

هزینه برای اتاقهای تک نفره با تخفیف 30% معادل 115دلار و برای اتاقهای دونفره با تخفیف 25% معادل 155دلار است
فرمت ارسال اطلاعات:
نام شرکت
نام، نام پدر، نام خانوادگی
سمت
تاریخ ورود
تعداد روز اقامت

هتل منصور

این هتل بزرگ پنج ستاره در پانصد متری سفارت و دفتر رایزنی بازرگانی و در فاصله یک کیلومتری منطقه الخضراء ( محل استقرار مقامات کشورهای خارجی ) و در کنار ساختمان استانداری بغداد قراردارد که در واقع یکی از ایمن ترین مناطق بغداد به شمار می رود .

امکانات موجود از جمله فضای سبز، چشم انداز رود دجله , استخر و سالن ورزشی, برق , تلفن و اینترنت دائم، صندوق امانات , رستوران, اتاقهای تشریفات و مذاکرات.

در ساختمان اصلی این هتل سه سالن جهت برگزاری انواع مراسم و گردهمایی وجود دارد :

  1. سالن بزرگ یکهزار متر مربعی سرپوشیده با گنجایش بیش از پانصد نفر جهت برگزاری همایشها و کنفرانسهای مختلف با صندلی و یا با غرفه بندی داخلی بمنظور ایجاد نمایشگاه تخصصی . هزینه هر یک روز این سالن مبلغ یک هزارو دویست و پنجاه دلار می باشد .
  1. سالن اجتماعات یکصد و بیست نفری به مساحت بیش از دویست متر مربع با صندلی و تریبون وغیره به مبلغ ششصد وپنجاه دلار برای هر یک روز مراسم .
  1. سالن مذاکرات شصت متر مربعی با میزگرد دوازده نفری و گنجایش حدود سی نفری و گنجایش حدود سی نفر میهمان که هزینه هر یک روز آن مبلغ سیصد دلار می باشد .

همه این سالنها در یک طبقه مجزا با رستوران , VIP , ودیگر سرویسهای مستقل امکان برگزاری انواع گردهم آیی تجاری و بازاریابی تجمعی را برای گروههای تخصصی کالا و صنوف مختلف ایران خواهد داشت .

هزینه اقامت در اتاقهای دوتخته این هتل برای دو نفر 210 دلار و اتاقهای تک نفره 170 دلار می باشد که با تخفیف دفتر رایزنی بازرگانی دو نفره 155 دلار و تکنفره 115 داده خواهد شد. جهت اطلاع جزئیات به بازرگانان ایرانی هزینه هر وعده غذا منوی باز نیز 30 دلار می باشد .

پست بعدی

آغاز بکار کمیته مشترک ایران و عراق

ی فوریه 8 , 2015

ممکن است بپسندید

معرفی نویسنده

ابراهیم محمدرضازاده

رایزن بازرگانی ایران در لبنان و رایزن سابق ایران در عراق