انتشار دومین فراخوان بازرگانان برای اعزام به سلیمانیه – اربیل عراق

دومين فراخوان تجار و بازرگانان كشور براي اعزام به سليمانيه – اربيل عراق آغاز شد.

رييس سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهار محال و بختياري اين استان را متولي اعزام هيات تجاري به سليمانيه – اربيل اعلام كرد وگفت:بازرگانان سراسر كشور كه مايل به همراهي هيات تجاري ايران به سليمانيه – اربيل هستند از مي توانندتا پايان وقت اداري 15 مهرماه به اتاق بازرگاني،صنايع ،معادن و كشاورزي واقع در شهركرد ، ميدان دفاع مقدس مراجعه و نام نويسي كنند.

آقاي كرمي افزود : ‌اين هيات تجاري متشكل از بازرگان و مديران بخش خصوصي،تعاوني،توليدي علاقمند از سراسر كشور است كه به مدت سه روزبراي مبادلات تجاري با تجار، مقامات اقتصادي و تجاري سليمانيه و اربيل رايزني مي‌كنند.

وي گفت : بازديد از نمايشگاه بازرگاني ديهوك ،ديدار با سفير و رايزنان ، بازديد از مراكز تجاري و توليدي ، نشست با روساي اتاق بازرگاني كشور سليمانيه و اربيل ، تبادل نظر و انعقاد قراردادهاي تجاري ، نشست با مقامات سفارت جمهوري اسلامي ايران در سليمانيه ،ديدار با صادركنندگان و واردكنندگان اقليم كردستان عراق از برنامه‌هاي اين سفر سه روزه است كه بازرگانان مي‌توانند براي مبادلات كالاهاي توليدي ياتبادل نظر و بازارهاي جديد صادراتي رايزني كنند.

به منظور بسط و گسترش روابط تجاري و اقتصادي جمهوري اسلامي ايران و استان هاي شمالي كشور عراق، اين هيئت تجاري و بازاريابي از سيزدهم تا شانزدهم آبانماه در عراق خواهد بود.

رحمن كرمي افزود: پس از اتمام سفر در صورت تامين اعتبار 12 ميليون ريال كمك هزينه و يارانه سفر به مشاركت كنندگان پرداخت ميشود.

وي گفت:متقاضيان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن 3335077 -0381و 3337554- 0381 تماس بگيرند

http://chb.mimt.gov.ir/index.php?name=news&file=article&sid=41837


 

پست بعدی

عراق خطوط راه آهن خود را مرمت و بازسازی می کند

ج سپتامبر 13 , 2013
شرکت راه آهن دولتی عراق اخیرا طرح های خود برای بازسازی 100 واگن مسافربری که برخی از آنها از سال 1984 تاکنون در سرویس بوده اند را اعلام کرد. رافد عثمان القیسی، مدیر پروژه، به موطنی گفت: «عملیات تعمیر 25 واگن تا پایان امسال به پایان می رسد.» وی گفت […]

معرفی نویسنده

ابراهیم محمدرضازاده

رایزن بازرگانی ایران در لبنان و رایزن سابق ایران در عراق