سرویس مسافربری «کرمانشاه – سلیمانیه» راه‌اندازی شد

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه، از راه‌اندازی سرویس مسافربری کرمانشاه به سلیمانیه و بالعکس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به نقل از ایسنا، «بهمن خسروانی» با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر مبنی بر سفر زمینی از طریق شرکت‌های مسافربری به سلیمانیه‌ی عراق و پیگیری‌های اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان توانستیم سرویس رفت و برگشت به این استان خارجی را برقرار کنیم.

خسروانی افزود: در این راستا با تلاش‌های فراوان و پیگیری‌های مستمر موفق به اخذ مجوز تردد اتوبوس‌ها میان دو استان شدیم.

مدیرکل حمل ونقل و پایانه‌های استان با بیان این‌که تردد اتوبوس‌ها از طریق مرز «پرویز خان» انجام می‌شود، افزود: هم‌اکنون حمل و نقل مسافران به عهده‌ی شرکت مسافربری «هم‌سفر» است که در آینده‌ی نزدیک این تردد به صورت مستمر و روزانه میان استان‌های کرمانشاه و سلیمانیه برقرار می‌شود.

به گفته‌ی خسروانی، حمل و نقل مسافران از طریق سرویس‌های مسافربری با در نظر گرفتن مقررات و ضوابط جاری دو کشور انجام می‌شود.

خسروانی با اشاره به این‌که استان کرمانشاه با توجه به هم‌جواری با عراق از موقعیت استراتژیک خاصی در زمینه‌ی فعالیت‌های گردشگری و تجاری برخوردار است، ابراز امیدواری کرد برقراری این تعامل جدید با تامین امنیت و رفاه حال مسافران، بتواند روزنه‌ی جدیدی برای ارتقاء سطح فرهنگی و گردشگری و نیز توسعه‌ی اقتصادی در کشور باشد.

پست بعدی

اطلاعیه جدید شرکت BV در مورد استاندارد اجباری مصالح ساختمانی و اقلام بهداشتی

ی ژوئن 23 , 2013
این لیست از طریق اداره استاندارد کشور عراق به شرکت BV اعلام گردیده است مبنی بر دریافت گواهینامه coc ( این اقلام تاکنون شامل گواهینامه coc نبوده و از این تاریخ نیاز به دریافت گواهی نامه شرکت BV دارند دریافت لیست ۱ دریافت لیست ۲ منبع: ستاد توسعه اقتصادی ایران […]

معرفی نویسنده

ابراهیم محمدرضازاده

رایزن بازرگانی ایران در لبنان و رایزن سابق ایران در عراق