فرصتهای آموزشی و مشاوره ای در ایجاد امنیت در عراق

شرکت وندوز فور هلند آمادگی خود را برای ارائه خدمات آموزش سگهای پلیس استان واسط تاکید کرد معاون استاندار واسط عادل الزرگانی در مصاحبه ای اعلام کرد: یک هیئت فنی متخصص توسعه امنیتی از شرکت وندوزفور هلند از امکانات امنیتی این استان بازدید نموده و راهکارهایی برای افزایش امنیت وجلوگیری از حملات تروریستی ارائه نمودند.

تحلیل رایزن بازرگانی:

عراق به عنوان نا امن ترین کشور دنیا در سالهای اخیر باعث شده بازار تجهیزات امنیتی مدرن در این کشور از استقبال کم نظیری برخوردار گردد. حتی شهروندان عادی نیز تمایل زیادی به استفاده از تکنولوژی های مرتبط با امنیت از خود نشان میدهند. بیسیم، دوربین های مداربسته، تجهیزات ضد گلوله خودرو و اشخاص، لوازم شناسایی مواد منفجره، راه بندهای هوشمند، تجهیزات خبررسانی و بسیاری از لوازم که در حالت عادی نیازی به آن احساس نمیشود، از اقبال عمومی برخوردار است. آزادی خرید و فروش و استفاده از این وسایل نیز بر تمایل مردم تاثیر گذاشته است. فلذا آموزش و تهیه و فروش این تجهیزات به یک تجارت پردرآمد تبدیل شده است.

پست بعدی

فرصتهای آموزشی کشاورزی در عراق

ی نوامبر 24 , 2013
سازمان علوم وفن آوری بصره با کمک کشور ایتالیا يك دوره آموزشي براي افزايش تولید ماهي پرورشی در اين استان توسط مدرسینی از این کشور برگزار كرد. در این دوره بر اهميت افزايش توليد ماهي و مدیریت اين پروژه وتوسعه آن تاکید شد. مدرسین دانشگاه فلورنسا ايتاليا از استخرهای پرورش […]

معرفی نویسنده

ابراهیم محمدرضازاده

رایزن بازرگانی ایران در لبنان و رایزن سابق ایران در عراق